Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

✰✰✰ Komplet do prezentacji ✰✰✰


2Glitch2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No nie powiem całkiem ładnie to wygląda, z pewnością ktoś wykorzysta oraz lajk się należy :>

nieregulaminowa sygnatura - zawarty odnośnik do fanpage'a


Opublikowano

Tylko grafik zobaczy, że elementy w tych grafikach zostały zerznięte z jakiś innych, autorskich projektów.

 

No i co ? Nie ważne jakie ważne że wyglada zajebiscie.

 

@topic

 

Super robota.

Opublikowano

Przecież to grafiki z Ligi Legend. xD

 

418181420526328822568.jpg

Z tego co wiem za plagiat jest ban :>

 

Miałem napisać, że praca jest fajna. Ale cóż Lizzy uprzedziła moją wypowiedź. 

0 Szacunku dla autora tego dzieła zwykły plagiat..

1EPZ6G.gif

Opublikowano

Tylko grafik zobaczy, że elementy w tych grafikach zostały zerznięte z jakiś innych, autorskich projektów.

Nie trzeba być grafikiem, bo od razu widać, że jest to wzorowane na League of Legends (Belki po zakończeniu meczu).

Tak czy siak, sama praca jest dobra i ładnie stonowana.

 

@Wredna mam też pytanie, które kieruje do twojej osoby, jako grafika, a więc:

Z jakiej gry Riot zerżnął pomysł na belki, które wyświetlają się po zakończonym meczu? (Podpowiedź: Jest to logo pewnej gry / Gra jest z 2009 roku).

 

Na pewno mi odpowiesz, bo tą grę graficy rokradają do teraz (W szczególności czcionki i rendery).

 

Ps. Jeżeli tworzysz grafiki sama na podstawie własnych pomysłów, to chyle czoła i polecam ci dbać o własne prawa autorskie / prace, a korporacje / firmy po prostu olewać - Oni święci nie są i też kradną.

 

@topic

Grafiki ładnie wykonane / edytowane i ktoś na pewno je wykorzysta.

Dobra robota, rozwijaj swoje umiejętności, bo dobrze ci idzie.

 

Przyjmujesz zlecenia?

Opublikowano

Nie trzeba być grafikiem, bo od razu widać, że jest to wzorowane na League of Legends (Belki po zakończeniu meczu).

Tak czy siak, sama praca jest dobra i ładnie stonowana.

 

@Wredna mam też pytanie, które kieruje do twojej osoby, jako grafika, a więc:

Z jakiej gry Riot zerżnął pomysł na belki, które wyświetlają się po zakończonym meczu? (Podpowiedź: Jest to logo pewnej gry / Gra jest z 2009 roku).

 

Na pewno mi odpowiesz, bo tą grę graficy rokradają do teraz (W szczególności czcionki i rendery).

 

Ps. Jeżeli tworzysz grafiki sama na podstawie własnych pomysłów, to chyle czoła i polecam ci dbać o własne prawa autorskie / prace, a korporacje / firmy po prostu olewać - Oni święci nie są i też kradną.

 

@topic

Grafiki ładnie wykonane / edytowane i ktoś na pewno je wykorzysta.

Dobra robota, rozwijaj swoje umiejętności, bo dobrze ci idzie.

 

Przyjmujesz zlecenia?

Zlecenia na gotowce? Czlowieku o czym ty mowisz xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...